Mobil

Galaxy S5 Zoom FCC'den nihayet onayı aldı

Samsung'un "telefonlu kamera" segmentinin yeni üyesi Galaxy S5 Zoom çok yakında geliyor!

Galaxy S5 Zoom FCC'den nihayet onayı aldı

Samsung Galaxy S4 Zoom ile yepyeni bir kategori yaratarak "telefonlu kamera" segmentini hayatımıza sokmuş oldu. Galaxy S4 Zoom benimde şahsi olarak kullanmış olduğum çok özel bir cihaz. Kalınlığı ile kullanım zorluğu yaratsa da Lumia 1020'ye ile hemen hemen aynı resim kalitesini yarı fiyatına bizlere sunmaakta.

Galaxy S5 ile birlikte Galaxy S5 isminin etinden suyundan yararlanmak isteyen Samsung yeni Galaxy S5 ürünlerini yavaş yavaş piyasaya sunmaya başlıyor. Bunların en dikkat çekeni ise Galaxy S5 Zoom olacak. Daha önceki telefondan en az %50 daha ince olacağı söylenen Galaxy S5'in teknik özellikleride oldukça göz dolduruyor.

20,1 megapiksel sensöre sahip telefonun Galaxy S4 Zoom'daki gibi 10X Optik Zoom ve Optik Görüntü Sabitleme (OIS) özelliği bulunacak. 4,8 inç boyutunda olacak ekranın 720 piksel olacağı tahmin ediliyor. 2 GB RAM ve yeni nesil Hexa işlemcisi ile 6 çekirdekli yapıya kavuşacak Galaxy S5 Zoom teknik özellikleri ile Galaxy S4 Zoom'a çok büyük bir fark atıyor.

 1397424989_galaxy-s5-zoom.jpg

Samsung Fedral İletişim Komisyonuna (FCC) yaptığı başvuru kabul edilerek Galaxy S5 Zoom için onay alındığı prtaya çıktı. Bu onayı alan Samsung'un yaz aylarında Galaxy S5 Zoom'u piyasaya suması bekleniyor. Peki siz bu telefona sahip olmak istiyor musunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.