Mobil

Galaxy S5'e müthiş özellik!

Samsung, Galaxy S5'i bu özellikle koruyacak!


Samsung firması kullanıcılarını bir sonraki amiral gemisi Galaxy S5’in her ne kadar plastik kasayla geleceği haberleriyle hayal kırıklığına uğratsa da, bu akıllı telefonunda çok yeni ve farklı teknolojiler kullanmayı planlıyor.

Samsung’un ezeli rakibi Apple, geçtiğimiz Eylül ayında tanıttığı yeni iPhone modelinde TouchID, yani parmak izi okuyucu güvenlik özelliğini kullanmıştı. HTC firması ise bu teknolojiyi son akıllı dev phablet telefonu HTC One Max üzerinde kullandı.

1382358982_eye.jpg

AndroidSaS sitesine göre Samsung, bir sonraki amiral gemisinde göz tanıma teknolojisini kullanmayı planlıyor. Şirket diğer rakiplerinde olan parmak izi okuyucu özelliğine karşı böyle bir alternatif düşünüyor olabilir. Bu teknoloji Galaxy S5’i güvenlik açısından kontrol etmede kullanılacak.

Peki sizce Samsung, Galaxy S5’de göz tanıma teknolojisini kullanır mı? Kullanırsa eğer bu teknoloji akıllı telefonu korumak için sizce yeterli gelir mi? Yorum kısmından düşüncelerinizi bildirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.