Mobil

Galaxy S6 Edge+ için ön sipariş süreci 20 Ağustos'ta başlayacak

Galaxy S6 Edge+ tanıtıldıktan kısa bir süre sonra satışa çıkacak.

Galaxy S6 Edge+ için ön sipariş süreci 20 Ağustos'ta başlayacak

Samsung bugün gerçekleştireceği etkinlikle (Türkiye saatiyle 18.00) merakla beklenen akıllı telefonlar Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ resmen açıklanacak. Gelen haberlere göre telefonlar tanıtımlarından kısa bir süre sonra satışa çıkacak.

Galaxy Note 5 için ön sipariş sürecinin ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor fakat Galaxy S6 Edge+ için Güney Kore’nin üç büyük operatörü SK Telecom, KT ve LG U+ 20 Ağustos’ta ön sipariş sürecini başlatacak.

Galaxy S6 Edge+ Avrupa’da ise 21 Ağustos’ta ön siparişe açılacak. Telefon 3 Eylül'den itibaren kullanıcılara gönderilmeye başlanacak. Galaxy S6 Edge+’ın fiyatının ne kadar olacağı henüz netlik kazanmadı fakat Samsung’un özellikle üçüncü çeyrek kâr marjlarını artıracağı umuluyor.

Galaxy S6 Edge+’ın Avrupa’da 800€’dan satışa çıkması bekleniyor. Samsung 32GB’lik Galaxy S6 Edge’i Avrupa’da 849€’dan satışa çıkarmıştı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.