Mobil

Galaxy S6 Edge'in en net görüntüsü yayınlandı

Galaxy S6 cephesinde heyecan giderek artıyor. Samsung hayranları telefonun tasarım ve teknik özelliklerini merak içerisinde bekliyor.

Galaxy S6 Edge'in en net görüntüsü yayınlandı

Galaxy S6'nın tanıtım tarihi yaklaştıkça sızıntılar yerine bu defa resmi makamlarca görüntüler yayınlanmaya başladı. Samsung Norveç'in Galaxy S6'ya ait birçok detay hakkında ipucu aktarmasının ardından bu defa önde gelen GSM operatörlerinden T-Mobile Galaxy S6'ya ait bir görüntü paylaştı.

Söz konusu görüntüde telefon sağdan bir görünümüne yer veriliyor. Metal kasadan oluşan telefonda kavisli ekran telefonun Galaxy S6 Edge olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor. Galaxy S6 Edge, Note Edge'in aksine iki kenarı da kavisli ekranda oluşacak.

Samsung Galaxy S serisinin tümünde yer verdiği fiziksel home butonu özeliğini Galaxy S6'da da sürdürecek. Bir diğer detay ise telefonun ön kısmında stereo hoparlörün yer aldığı tahmin ediliyor. 

1424668345_ge6.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.