Mobil

Galaxy S6 ilk senin olsun!

Tüm dünyanın merakla beklediği Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge, Türkiye’de ilks6benim.com adresi üzerinden ön satışa sunuldu.

Galaxy S6 ilk senin olsun!

Samsung Electronics, mobil deneyimi yeniden tanımlayan akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in Türkiye’de ön satışa çıktığını duyurdu. Herkesten önce Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’e sahip olmak isteyen kullanıcılar, ilks6benim.com adresinde kayıt olarak benzersiz Samsung deneyimini ilk yasayanlar arasında olma fırsatı yakalayacak.

Kablosuz şarj teknolojisine sahip olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için ön sipariş veren kullanıcıları, bir de kablosuz şarj standına* sahip olma fırsatıbekliyor. Metal ve camın kusursuz bir işçilikle buluşmasından doğan Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge, dünya çapında gördüğü ilgiyle şimdiden rekorları altüst ediyor.

1427275678_samsungs6benimolsun.jpg

Galaxy S6’nın ön satış ile alınabilecek modelleri arasında 32 GB ve 64 GB seçeneklerinin yanı sıra siyah ve beyaz renkleri bulunuyor. S6 edge’in ise 32 GB modeli siyah, beyaz ve altın rengi ön siparişle talep edilebiliyor.

İlk S6’ya sahip olmak için ilks6benim.com adresini kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve detyalara bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

Murat Dalkılıç’ın ilk S6 benim daveti içinse buraya tıklayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.