Mobil

Galaxy S6 ve Xperia Z4 gizlice gösterildi mi?

Samsung ve Sony, yeni amiral gemilerini gizlice taşıyıcılara göstermiş olabilir.

Galaxy S6 ve Xperia Z4 gizlice gösterildi mi?

Sony hakkında sürekli bilgi sızdırmakla popüler olan Twitter kullanıcısı Ricciolo, yine Twitter üzerinden gizemli bir bilgiyi tweet attı. İddiaya göre Samsung, sıradaki amiral gemisi Galaxy S6’yı CES 2015 Fuarı’nda ortaklar ve yatırımcılara gizli bir şekilde gösterdi. Aynı şekilde Sony de gizlice yeni amiral gemisi modeli Xperia Z4’ü piyasaya sunacak taşıyıcılara sergiledi.

Bu şekilde Amerika operatörleri AT & T, Verizon, Sprint ve T-Mobile gizlilik anlaşması çerçevesinde yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Xperia Z4’ü inceleyebildiler. 

 1420612561_xperia-z4-s6-tweet.jpg

Söylenenlere göre Samsung, geçen yıl ve CES 2013 etkinliğinde aynı şeyi yaptı ve Galaxy S4 ile S5’i yatırımcılar, ortaklar ve taşıyıcılara kapalı kapılar arkasında gösterdi. CES 2015 kapsamında tanıtılmayan Samsung Galaxy S6 ve Sony Xperia Z4'ün Mart ayında düzenlenecek olan MWC 2015 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.