LK Ultra Slim Samsung Galaxy S7
LK Ultra Slim isimli kılıf yine şeffaf ve son derece ince. Kılıfın ek bir özelliği bulunmuyor. Silikon yapı ufak çizim ve hafif darbelerden koruma vaad ediyor. Ayrıca tuşlara ve şarj portuna kolay erişim sağlanması için özel oyuklara sahip.

Fiyat: 8 dolar

Profer Protective Case Cover Galaxy S7
Sağlamlık vaad eden bir başka kılıf ise Profer Protective Case Cover isimli Galaxy S7 kılıfı. Kılıf TPU ve polikarbonat plastikten imal edilmiş. Ancak tek özelliği bu değil. Kameranın ve ekranın etrafındaki 0.2 mm’lik kalınlık sayesinde, telefonun yüzeye temasını engelleyerek çiziklere karşı koruma vaad ediyor.

Fiyat: 8 dolar

ROCK Samsung Galaxy S7 Dual Layer Thin & Slim
ROCK markasının çift katmanlı kılıfı, şeffaf kılıf sevmeyen kullanıcılar için önemli bir altetnatif. Kılıf hem yumuşak plastik katmana ek olarak metal bir yüzey üzere iki farklı katmana sahip. Bu sayede elde konforlu bir tutuşa ek olarak darbe esnasında koruma sağlanıyor.

Fiyat: 10 dolar

Brila Galaxy S7
Brila markası, daha önceki sayfalarda gördüğünüz gibi yine şeffaf TPU silikon malzemeden bir kılıfla karşımıza çıkıyor. Kristal berraklığı vaad eden bu kılıf, diğer ürünlere göre biraz zayıf kalıyor çünkü özel bir korumadan bahsedilmiyor. Fiyat olarak bakacak olursak listenin en ucuz kılıfı olduğunu söylemeliyiz.

Fiyat: 7 dolar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.