Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat beta çıktı!

Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat beta testleri başladı. Samsung bu sefer güncelleme için elini çabuk tutmaya kararlı. İşte Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat beta güncellemesinin detayları.

Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat beta çıktı!

Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesini birçok Galaxy S7 sahibi bekliyor. Güncelleme konusundaki kötü şöhretini unutturmak isteyen Samsung, Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesi için kolları sıvamış durumda. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz gün Sony, Xperia X Performance için Android 7.0 beta testlerine başlamıştı. Bugün de Samsung, Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat beta güncellemesini yayınlayarak Sony'e cevap vermiş oldu.

Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat beta çıktı!

Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat beta güncellemesi şimdilik sadece beta kaydı yapan İngiltere'deki kullanıcıları kapsıyor. Güncellemenin dünya geneline ne zaman sunulacağı ise henüz netlik kazanmış durumda değil. Sağlıklı, stabil ve sorun yaratmayan bir güncelleme sunabilmek adına Beta sürecine giren Samsung, test kullanıcılarından almış olduğu geri bildirimleri değerlendirecek.

1478279926_android-nougat-update-coming-soon-to-motorola-samsung-sony-list-of-devices-include-galaxy-s7-moto-z-xperia-xz.jpg

Galaxy S7 ve S7 edge için Android 7.0 Nougat beta güncellemesini maalesef ki Türkiye kullanıcıları resmi olarak yükleyemiyor. İlerleyen günlerde XDA geliştiricileri muhtemelen Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat beta ROM'unu yayınlayacaktır. Bakalım S7'de Android 7.0 nasıl çalışacak?