Neo Hybrid, Samsung Galaxy S7 için çift katmanlı bir koruma sağlıyor. Kılıfın gövdesi TPU plastikten, kenar çerçevesi ile polikarbonat sert plastikten imal edilmiş. Sert kenarlar bumper gibi telefonu korurken arka yüzey ise tutuşu kolaylaştırmak adına daha yumuşak. 35 Dolarlık bu şık kılıf, listemizin ilk ve en sağlam konuklarından.

Fiyat: 35 Dolar

Otterbox markasının Defender serisi kılıfı sağlamlığı ön planda tutan kullanıcılar için düşünülmüş. Kılıf yine birden fazla katmanlı ve telefonun ekranı hariç her yüzeyini koruyor. ABD ordusunun bazı standartlarına sahip olan kılıf darbelere karşı son derece dayanıklı duruyor. Ürünün fiyatı henüz belli değil ancak 50 Doların üzerinde olması bekleniyor.

Fiyat: Henüz belli değil

Urban Armor markasının Black Card isimli kılıfı, ek özellikler sunan kılıfları beğenen kullanıcılar için. Askeri düzeydeki düşürme ve darbe testlerini geçen kılıfın arka yüzeyinde kredi kartı veya bir miktar nakit para saklamak için özel bir bölme var. Bu sayede cüzdan taşıma ihtiyacınızı ortadan kaldırıyor. Kılıf Mart ayı içerisinde satışa çıkacak ve Galaxy S7 kullanıcılarını bekleyecek.

Fiyat: 40 Dolar

Kılıf konusunda tanıdık isimlerden D&G markası da Galaxy S7 konusunda sessiz kalmadı. Marka sıvılara ve darbelere karşı dayanıklı bir kılıf ile karşımıza çıkacak. Bu kılıfın da askeri testleri geçtiği söyleniyor. Fiyatı açıklamayan kılıfın önümüzdeki haftalarda satışa çıkması bekleniyor. Zaten IP68 sertifikasına sahip olan Galaxy S7, bu tarz kılıflarla iyice dayanıklı olacak gibi duruyor. Telefonunu tamamen koruma altına almak isteyen kullanıcılar için beklenmesi gereken ürünlerden biri olabilir.

Fiyat: Henüz belli değil

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.