Mobil

Galaxy S7 ve S7 edge için yeni güncelleme!

Samsung, söz verdiği gibi tepe modelleri olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için güncelleme yayınlamaya devam ediyor. Galaxy S7 için yeni güncellemenin detayları haberimizde.

Galaxy S7 ve S7 edge için yeni güncelleme!

Güvenlik açıkları ile bir zamanlar çalkalanan Android platformu, geçtiğimiz yıl alınan aylık güvenlik güncellemeleri dağıtım kararı ile kendini toplamıştı. Bunun ardından firmalar birer birer tepe modellerine her ay güncelleme yayınlayacağını açıklamıştı. Samsung da Galaxy S7 ve S7 edge için her ay düzenli olarak güncelleme yayınlamaya başladı. 

Ekim ayı güvenlik güncellemesini Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için bugün yayınlayan Samsung, güvenlik açıklarını kapatmanın yanında sistem performansında ve kararlılığında iyileştirmeler yapıyor. Eğer Galaxy S7'ye sahipseniz; Ayarlar>Cihaz Hakkında>Güncellemeleri indir bölümünden yeni güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Eğer güncelleme görünmüyorsa ilerleyen günlerde tekrar deneyebilirsiniz.

Kişisel verilerinizin güvenliği için bu güncellemeyi mutlaka yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

1476860352_s7-guncelleme.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.