Mobil

Galaxy S8 için ilk gerçeğe yakın konsept yayınlandı!

Samsung Galaxy S8 son bilgilerine göre tasarlandı. İşte Galaxy S8'in nasıl görüneceğine dair ilk görsel!

Galaxy S8 için ilk gerçeğe yakın konsept yayınlandı!

Son raporlar, Samsung’un yeni Galaxy S8 akıllı telefonu Mart ya da Nisan ayına kadar resmen ilan edilecek. Ancak telefon hakkında söylenti ve sızıntıların arkası kesilmiyor. Şimdiye kadar gelen bilgilere göre, kenardan kenara çerçevesiz ekran, ekran içine gömülü parmak izi tarayıcı ve daha gelişmiş kameralarla birlikte gelecek.

Söylenti ve sızıntıların yanısıra Galaxy S8’in konsept görüntüleri de gelmeye başladı. Tasarımcı Veniamin Geskin, Galaxy S8’in son sızıntı ve söylentilerine dayalı olarak bir konsept tasarım geliştirdi. Eğer Güney Koreli firmanın aklında böyle bir tasarım yoksa bile ileride üreteceği telefonları için fikir olabilir.

Şimdiye kadar gelen bilgilerde Samsung’un Galaxy S8 modelinde 6 GB RAM'e ve maksimum 256 GB dahili depolama birimine yer vereceği söyleniyor.

Galaxy S8'de ayrıca; optik parmak izi okuyucusu, iris tarayıcısı, çift kamera, fiziksel ana ekran tuşu yerine basınca duyarlı bir tuş ve 3D Touch benzeri bir ekran teknolojinin yer alacağı aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

Aşağıda yayınlanan konsept görseli inceleyebilirsiniz.

1481362550_cwfbujwwiaavk9e.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.