Mobil

Galaxy S8 için şimdiye kadar gelen en güzel haber!

Samsung, Galaxy S8'i satın almayı düşünen kullanıcıların çok hoşuna gidecek bir seçenek sunabilir.

Galaxy S8 için şimdiye kadar gelen en güzel haber!

Samsung Galaxy S8, yılın en çok merakla beklenen akıllı telefonları arasında yer alıyor. Şimdiye kadar, Galaxy S8’in teknik bilgileri ve tasarımı ile ilgili sızıntılara şahit olmuştuk. Ancak yeni gelen bir bilgi Galaxy S8 almayı düşünüp de kararsız olan kişileri sevindirecek gibi görünüyor.

The Investor'a göre Samsung, Galaxy S8 alan kullanıcılara, üç aya kadar koşulsuz geri ödemeli olarak iade imkanı sunacak. Galaxy S8’in şimdiye kadar gelen en iyi Samsung cihazı olacağını göz önüne alırsak, bilginin doğruluğu konusunda şüphemiz var. Ama bu gerçekten doğruysa ve çok açık bir şekilde hasar kontrol önlemi için alınmış bir karar ise tüketici dostu çok bir karar diyebiliriz.

1490186200_s8-header.jpg

Gelen bu bilgiye göre, tüketicilere Galaxy S8 için geniş bir test süreci kazandıracaktır. Bu, hangi akıllı telefonu istedikleri konusunda sorun yaşayan veya karar veremeyenler için harika bir haber.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.