Mobil

Galaxy S8, iPhone 7 ve Galaxy S7 Edge ile yanyana

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S8, Apple iPhone 7 ve geçen yılın amiral gemisi Galaxy S7 Edge ile yanyana görüntülendi.

Galaxy S8, iPhone 7 ve Galaxy S7 Edge ile yanyana

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus'ın duyurusundan tam bir hafta uzaktayız. Son birkaç gün içinde sızdırılan bilgi, resim ve teaserlar amiral gemisi telefonların ayak seslerini duyuruyor. Çinli blog Weibo, sızdırılmış materyallerin bol miktarda kaynağı oldu ve bazı kullanıcılar, yaklaşan amiral gemisinin çeşitli görüntülerine ve fotoğraflarına ek olarak fiyat bilgileri gibi ayrıntıları açıkladılar.

 1490248013_s8-size-1.jpg

Halihazırda Galaxy S8'in çok sayıda gerçek resmi var ve buna rağmen bir Weibo sızıntısından çıkan bir fotoğraf, aslında bugüne kadar gördüğümüz en ilginç Galaxy S8 görüntü materyali olabilir.

 1490248033_s8-size-2.jpg

Gördüğünüz gibi, bu iki resim bir iPhone 7 ile geçen yıl tanıtılan Galaxy S7 Edge arasında yer alan Samsung Galaxy S8'i gösteriyor. Temelde herkese bu üç telefonun her birini zaten görmüş olsa da, bu gerçek görüntülerden oluşan boyut karşılaştırması Galaxy S8'in gelişmiş tasarımını mükemmel şekilde göstermektedir. 2017 Galaxy S amiral gemisinin küçük versiyonu 5.8 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek ancak, yeni teflon 4.7-inç iPhone 7'ye kıyasla çok daha büyük değil. Galaxy S7 Edge'e gelince, ekran 5.5- inç ancak, aygıtın ön tarafındaki ön çerçeveler, daha küçük olan halefinden biraz daha büyük hale getiriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.