Galaxy S8 tanıtım tarihi sızdı!

Samsung Galaxy S8'in tanıtım tarihi ne zaman? Samsung, sıradaki amiral gemisi Galaxy S8'in tanıtım tarihi ile ilgili bir teaser yayınladı.

Galaxy S8 tanıtım tarihi sızdı!

Samsung, Galaxy Note 7 faciasından sonra tüketicilerin gönlünü almak için sıradaki amiral gemisine ait çalışmaları hızlandırdı. Samsung Galaxy Note 7’nin güvenli denen sürümleri de patlamaya başlayınca AT&T gibi büyük operatörler Note 7 satışlarını iptal etmeyi düşünmeye başladı.

 Samsung Galaxy Note 7 satışı milyarlarca dolar zarar ile bitebilir ve markanın geleceği de tehlikede. Samsung, Galaxy Note 7’nin geleceği ile ilgili tehlikeyi unutturmak ve herkesin  gözünü boyamak için Galaxy S8 için bir teaser yayınladı.

Samsung Galaxy S8 ne zaman tanıtılacak?

Yayınlanan görüntü Samsung'un bir sonraki amiral gemisini 26 Şubat'ta Barcelona’da düzenlenecek olan MWC 2017’de tanıtacağını ortaya koyuyor. Bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliği 26 Şubat’ta gerçekleşecek.

1475996613_atem.jpg

Samsung, tüketicilerin güvenini tekrar kazanmak için Galaxy S8 ile elinden gelenin çok daha fazlasını yapması gerekiyor ve şirket bunun bilincinde. Son gelen bilgiler Samsung’un Galaxy S8 ile büyük donanım ve tasarım değişikliklerine gideceği yönündeydi. Bakalım Samsung, tüketicilerin gönlünü tekrar kazanabilecek mi?