Mobil

Galaxy S8 ve Galaxy S8+'larda ilginç sorun

Bazı Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ telefonlar, kapattıktan sonra kendi kendine açılıyor.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+'larda ilginç sorun

Samsung’un şimdiki amiral gemisi modeli Galaxy S8 / S8+’ın bazı sahipleri tarafından gizemli bir sorunun olduğunu öğrendik. Sorun, telefonun güç butonuna basılarak kapatıldığında veya ekranın zaman aşımına uğramasından sonra başlıyor. Telefon daha sonra bir kez daha kapatmadan önce kendisine on saniye süreyle güç veriyor.

Bu, bütün gün gerçekleştiği için, telefonun pilinin boşaltılmasıyla sonuçlanır. Elinde bu garip sorunu yaşayan bir Galaxy S8 sahibi tarafından YouTube'da yayınlanan bir video, telefonun tek başına kapanmasını gösteriyor. Bunun, yalnızca bazı Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8+ modellerini etkilediği görülüyor. Samsung Galaxy Note 8, bu soruna sahip gibi görünmüyor.

Şimdiye kadar, Samsung'dan bu konuyla ilgili hiç bir açıklama yapılmadı. Geçen hafta şirket, Galaxy S8+ ve Galaxy Note 8 üzerinde keşfedilen yeni bir pil sorunu ile uğraşmak zorunda kaldı. Şarjı yüzde sıfır olan modeller tekrar açılmadı ve şirket bu şikayetler üzerine sıkıntı yaşayan telefonları yenileri ile değiştirdi.

Bakalım Galaxy S8 ve Gaalxy S8+ modellerinde yeni keşfedilen bu hata yaygınlaşacak mı?

Yorumlar
Cbuddy
Ayarlarda uyarılarda ve ekran uyku modu süresi değişmiş. Kullanmayı bilmeyenler kullanmasın ya saçmalamasın.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.