Mobil

Galaxy S9, çift kamera ile gelecek mi?

Samsung'un 2018'de tanıtacağı Galaxy S9'un, kamerası hakkında ilk bilgiler geldi.


Galaxy Note 8'in tanıtılmasından sonra gözler 2018'in amiral gemisi olacak olan Galaxy S9'a çevrildi. Note 8 modelinde çift kamera kurulumuna yer veren Samsung'un, bu tercihini Galaxy S9'da kullanıp kullanmayacağı hakkında bugün ilk bilgiler geldi.

Hana Financial Investment analisti Kim Rok-ho, geçtiğiimiz ay Galaxy S9'un çift kamera ile geleceğini söylemişti. Shinhan Investment analisti Park Hyug-woo ise hem Galaxy S9'da hem de Galaxy Note 9'da çift kameranın olacağının altını çizmişti.

Şimdi de bir iddia KGI analisti Ming-Chi Kuo'dan geldi. Ming-Chi Kuo, Galaxy S9'da çift kamera kurulumunun olmasını beklediğini söyledi. Aslında bu açıklamlar pek de şaşırtıcı değil Note 8 ile yapılan yeniliğin bir sonraki modele taşınacağı bariz bir şekilde ortada.

1503552123_1503504365samsunggalaxynote8siyah.jpg

Note 8'in çift kamerası bildiğiniz gibi OIS desteği ile dünyada bir ilke imza attı. 12 Megapiksellik dual pixel teknolojili bu kameralar, şimdiden dünyanın en iyi mobil kameası olmaya aday. Bakalım Samsung, seneye tanıtacağı modellerde, nasıl bir kamera kullanacak?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.