Mobil

Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ın çıkış tarihi!

Samsung'un bu pazar resmen ilan edeceği amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S9 ve Galaxy S9 +'ın çıkış tarihi belli oldu.


Yeni gelen bilgilere göre, bu Pazar duyurulacak olan Galaxy S9 ve Galaxy S9+ amiral gemisi telefonlar, tanıtımdan hemen sonra ön siparişe sunulacak ve 8 Mart sonrasında en kısa sürede satışı başlayacak. En azından Avrupa’da piyasaya sunulacak.

Daha önce Koreli kaynakların verdiği bilgilere göre, 25 Şubat'ta MWC fuarında yapılacak tanıtımdan sonra Samsung, Galaxy S9'u 2-8 Mart tarihleri ​​arasında 7 gün boyunca ön siparişe sunulacak. Yeni gelen bilgiler ise Galaxy S9 ve S9+'ın dünya çapında satışına 16 Mart tarihinde başlanacağı yönünde. Ancak telefonları daha önce sipariş edenler, 9-15 Mart tarihleri arasında telefonlara sahip olabilecekler.

İsimsiz bir Samsung yetkilisine göre: "Galaxy S9 serisi, yeni tasarıma göre kullanıcı kolaylığı üzerine yoğunlaşıyor. Ayrıntılı satış programı ve fiyatı sonrasında açıklanacak ." 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.