Mobil

Galaxy S9, Galaxy S8 ile yanyana!

Samsung'un henüz tanıtılmayan amiral gemisi Galaxy S9 ve mevcut amiral gemisi Galaxy S8 yanyana.


Popüler sızıntı kaynağı Evan Blass, merakla tanıtımı beklenen akıllı telefonları sızdırmaya devam ediyor. @evleaks Twitter adı ile bilinen Evan Blass, doğal olarak Samsung’un sıradaki amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerini de en net haliyle sızdırdı.

Ancak bazı kişiler sızdırılan yeni görüntünün sahte olduğunu söyledi. Fakat Galaxy S9’un Galaxy S8 ile yan yana görüntüsü telefonun sahte olmayabileceğini gösteriyor. Bunun nedeni ise Samsung'un resmi Galaxy S8 görüntülerinin çoğu, telefonun eğimli kenarlarını kapsayan bir çeşit ışıma göstermektedir. Bu, telefonun sol ve sağ ön kısımların gerçekte olduğundan biraz daha ince olduğuna dair izlenim veriyor.

Aşağıdaki karşılaştırmada bu açıkça görülüyor. Ayrıca Galaxy S9’un, Galaxy S8’e nispeten daha kalın yan çerçevelere sahip olduğu görülüyor. Ama çok fazla değil. Samsung, telefonu daha sağlam yapmak için böyle bir şeye başvurmuş olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.