Mobil

Galaxy S9, microSD desteği sunacak mı?

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+'da microSD desteği lacak mı?


Yeni yılda en çok beklenen akıllı telefonlar arasında Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ amiral gemisi akıllı telefonlar yer alıyor.  Telefonların tanıtımı yaklaştıkça, sızıntı bilgiler daha çok gelmeye başladı.

Son sızıntı, RAM ve ROM belleklerin miktarıyla ilgili oldu. Bu yıl Samsung'un sıklıkla üzerinde yazdığımız arka kamera konusunda Plus ve standart sürümler arasında çift kamera farkları olacağı açıkça görülüyor.

Ancak bellek hakkında çok az şey söylendi ve ikisi arasında bir başka fark RAM miktarı olacak. Çinli sosyal ağ Weibo üzerinde Samsung Galaxy S9'un Galaxy S8 gibi 4 GB RAM'a sahip olacağına dair söylentiler var. Söylenenlere göre Galaxy S9 + 'da bu RAM miktarı 6 GB'a yükselecek.

Aynı kaynağa göre Samsung Galaxy S9 klasik 64 GB ve 128 GB depolama alanı ile gelir iken, Samsung Galaxy S9+ 256 GB ve 512 GB depolama alanına sahip olacak. Bu varsayımlar, Samsung'un memnuniyetsizlik yaratacak olan microSD kart desteğini kaldıracağı anlamına gelebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.