Mobil

Microsoft Galaxy S9 satıyor!

Galaxy S9 Microsoft Edition, Microsoft'a özel uygulamalarla satışa sunuldu.

Galaxy S9 Microsoft Edition açıklandı

Microsoft, Güney Koreli firma tarafından açıklanan en son amiral gemisi Galaxy S9'un özelleştirilmiş bir sürümü için ön sipariş almaya başladı.

Microsoft Store'da Samsung Galaxy S8'i de beraberinde getiren bir ortaklığın parçası olarak, Redmond tabanlı yazılım devi, Galaxy S9'u daha önceden yüklenmiş bir yazılımla birlikte sunuyor.

Galaxy S9 Microsoft Edition, standart sürümüne kıyasla, Microsoft ve Samsung arasındaki ortaklık kapsamında Skype ve OneDrive gibi Microsoft uygulamalarıyla birlikte geliyor. Microsoft’un Android cihazlar için kendi başlatıcısı. “Microsoft Launcher uygulamasıyla da uyumlu.

Microsoft Galaxy S9 satıyor! - Resim : 1

Bununla birlikte, “Microsoft Edition” ifadesindeki alıntıları fark etmek önemli. Microsoft, daha önce Galaxy S8'i Microsoft Edition olarak satmış olsa da, Samsung, akıllı telefonun böyle bir sürümü olmadığını ve Microsoft tarafından satılan modelin kendi kilitli sürümleriyle karşılaştırıldığında farklı bir şey getirmediğini belirtti.

Özellikler açısından, Microsoft tarafından satılan Galaxy S9, standart sürüm ile aynı donanım ile gelecek. Microsoft Store'daki Samsung Galaxy S9 719.99 $, Galaxy S9+ ise 839.99 dolar olarak fiyatlandırılmış. Her iki cihazın da 16 Mart'a kadar gönderilmesi planlanıyor.

Yorumlar
Detay
Yurtdışında fiyatlar uygun ülkemizde vergi de vergi diyerek 2-3 katı fiyata satılıyor. Ayrıca abd doları da ülkemizde yüksek fiyata satılıyor. Bu düşünün sürekli para basan bir amerike ve o parada her yerde geçerli. Devletimizin dolar fiyatları aşağı indirmesi şart yoksa ekonominin tamamı amerike ye çalışacak böyle gidisle
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.