Mobil

Galaxy S9 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Galaxy S9 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? İşte tahminlerimiz.


Samsung, 25 Şubat tarihinde Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ı resmi olarak duyuracak. Mart ayı içerisinde de ülkemizde satışa sunulmasını tahmin ettiğimiz Galaxy S9, son gelen bilgilere göre fiyatı ile dikkat çekecek gibi görünüyor.

TechRadar, Galaxy S9'un fiyatı hakkında bugün öngörülerini paylaştı. TechRadar'a göre Galaxy S9, 850 dolar ve Galaxy S9+ ise 900 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

Bu beklentilerden yola çıkarak biz de Galaxy S9'un Türkiye fiyatı hakkında bazı tahminlerimizi paylaşıyoruz. Tahminlerimize göre; Galaxy S9 Türkiye fiyatı 5.299 TL ve Galaxy S9+ Türkiye fiyatı ise 5.899 TL olabilir.

iPhone X ile telefonda psikolojik sınırın 6.000 TL'ye yükselmesi, Samsung'un da fiyatları yükseltmesine neden olacaktır. Paylaşmış olduğumuz bu fiyatlarda 100 ila 200 TL arasında bir oynama olabileceğini belirtelim.

Yorumlar
cenk
ben o telefon parsıyla 6 tane telefon alırım
Cevapla
Murat
Biz de kamil çok,,, 6 ay kredi çeker yine alır,,, çoluğundan çocuğundan kısar alır,,, 7K✯☽34
Cevapla
bülent
kimse vergileri bahane etmesin,markalarda pahalı satmayı seviyor..kim diyebilirki aslında bu telefonlar çok ucuz diye!!??
Cevapla
Şeyhmus
İPhone X fiyatına yakın satmaya kalkarlarsa hüsrana uğrarlar iPhone x bile satmadığı için üretimi durduruldu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.