Mobil

Galaxy S9 ve Galaxy S9+ fiyatları bir kez daha sızdı!

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+'nın fiyatlarının bir kez daha pahalı olacağı ortaya çıktı.


Galaxy S9 ve Galaxy S9+ lansmanı oldukça yaklaştı. Yakın zamandaki sızıntılar, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ürünlerinin Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerine oldukça benzeyeceğini, ancak yükseltilmiş donanım ile birlikte geleceğini ortaya koydu. Dolayısıyla, Galaxy S9 ve S9+ modellerin, önceki modellerine kıyasla daha yüksek fiyatlarla pazara sunulması yönünde söylentiler mevcut.

Aslında, bazı raporlar Galaxy S9 ve S9+'un Samsung'un şimdiye kadarki en pahalı telefonları olacağını iddia etti. Popüler sızıntı kaynağı Roland Quandt, şirketin Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ın Norveç için fiyatlandırma planını açıkladı.

Quandt'a göre, 64 GB'lık Galaxy S9, Norveç'te ve 8.790 NOK (Norveç Kronu) (1130 $), 64 GB Galaxy S9+ ise 9790 NOK (1260$) fiyat etiketine sahip olacak.
Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Norveç’te, Gece Siyahı, Mercan Mavi ve yeni Leylak Moru gibi renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Öyle görünüyor ki, Titanyum Gri renk seçeneği ülkede kullanılamayacak. Galaxy S9 ve S9+, önceki modellerine göre 1200 NOK ve 1300 NOK daha pahalıya mal olacak.

Quandt, akıllı telefonların Norveç gibi İskandinav bölgelerine fiyatlandırılmasının Avrupa kıtasından daha pahalı olduğunu da ekledi. Ayrıca, Avrupa fiyatlarının genellikle ABD'den daha fazla olduğunu da belirtti.

Yorumlar
Ömer
Biz de enayiyiz zaten hemen alırız
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.