Galaxy S9 ve Galaxy S9+'a alternatif telefonlar - Page 1

Yeni Samsung Galaxy S9 ve S9 + için harika bir alternatif mi arıyorsunuz? Mevcut bir ton telefon olsa da, Samsung'un yeni amiral gemisi telefonları, tasarım, performans ve kamera kalitesi açısından sadece birkaç tanesiyle eşleşebilir.

Galaxy S9 ve Galaxy S9+'a alternatif telefonlar - Page 2

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL
Pürüzsüz performans ve zamanında güncellemeler
Google, Pixel 2 XL'nin ekranıyla ilgili bir miktar sorun yaşamış ve tasarımı Galaxy modelleri kadar şık ve zarif olabilir. Ancak Pixel 2 serisi, şimdiye kadar kullandığımız tüm Android telefonların en iyi performansını ve bir akıllı telefondaki en iyi kamerayı sunarak bu eksiklikleri telafi ediyor. Galaxy S9'un içinde daha yeni bir Snapdragon 845 yongası olmasına rağmen, Samsung Experience arabirimi hala biraz paramparça ve Pixel'deki kadar yumuşak ve hızlı değil.
Sadece bu değil, Google Pixel telefonları Android güncellemelerini zamanında alıyor.

Galaxy S9 ve Galaxy S9+'a alternatif telefonlar - Page 3

Apple iPhone X
iOS ekosistemi hakkında her şey.
1000 $ iPhone X, alabileceğiniz en iyi iPhone'dur ve Android platformuna göre iOS ekosisteminin sunabileceği çok şey var. Mesela iMessage'iniz var, birçok oyun ilk önce gelir, popüler Apple Watch sadece iPhone ile çalışır ve uzun yıllar boyunca yazılım güncellemelerini almanız garanti edilir.

Sadece bu değil, aynı zamanda sorunsuz iOS arabirimi, Galaxy S9 serisindeki hafif bir Samsung Experience ile çelişiyor.

Galaxy S9 ve Galaxy S9+'a alternatif telefonlar - Page 4

Samsung'un önceki telefonları: S8, S8 + ve Not 8
Aslında, hala yeterince iyi telefonlar.
İşte Galaxy S9'u tamamen atlayabilmeniz için başka bir seçenek. Samsung'un geçen seneki en iyi telefonlarından birini kullanıyorsanız, Galaxy S8, S8+ veya Not 8, S9 ile çok fazla yeni bir şey elde edemezsiniz.

Değişiklikler arasında, parmak izi tarayıcı konumu, biraz daha dengeli görüntüler, 4K60 video kayıt özelliği, daha iyi stereo hoparlörler yer alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.