Galaxy S9 ve S9+ Türkiye'de ön siparişe sunuldu

Samsung, yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S9 ve S9+’ı Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttı. Samsung’un kamera özellikleriyle ön plana çıkan S9 ailesi, Türkiye'de ön siparişle satışa açıldı.

Galaxy S9 ve S9+ Türkiye'de ön siparişe sunuldu

İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S9 ve S9+, n11.com’da ön siparişle satışa açıldı. Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği S9 ailesi n11.com’dan ön siparişle satın alınabiliyor.

Galaxy S9 ve S9+ Türkiye'de ön siparişe sunuldu - Resim : 1Ultra ağır çekimmoduyla saniyede 960 kare yakalayabilen yeni amiral gemilerinde S9 tek kamera taşırken, S9+ çift arka kamerasındaki bokeh özelliğiyle fotoğraflara alan derinliği kazandırıyor.

Stereo ses sistemine sahip S9 ailesinin alt ve üstünde yer alan hoparlörler, video, müzik ve içerikleri kaliteli sunarken, sonsuz ekran tasarımı kullanıcısına daha fazla alan sağlıyor. 5.8 inç ve 6.2 inç ekran taşıyan S9 ve S9+, n11.com’dan ön siparişle satışa sunuluyor.