Mobil

Galaxy S9 videoda gösterildi

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S9, test edilirken sızdırıldı.


Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Şubat ayında MWC 2018'de düzenlenecek olan etkinlikle ilan edilecek. Bu artık tahminle kalmıyor çünkü Samsung düzenleyeceği etkinlik için davetiye gönderdi.

Ve telefonun neye benzeyeceği konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var. Şimdiye kadar Samsung’un yeni amiral gemisine ait sızdırılmış şematikler, parçalar, çeşitli bilgiler gördük ve render görüntüleri bize nasıl görüneceğine ilişkin oldukça iyi bir fikir verdi.

Şimdi de telefona ait bir video izleyeceğiz. Buna "Galaxy S9 Dokunuş duyarlılığı testi" deniliyor ve telefonun test bölümünden sızdırıldığı düşünülüyor. 

Video kısa ve telefonun en üst kısmı kırpılmış ancak, daha önce defalarca sızdırılmış tasarımı görebiliyoruz. Galaxy S8'e çok benziyor, ancak daha ince bir çerçeve ile geliyor.

Temel olarak, Galaxy S9'un parmak izi tarayıcısını "uygun" lokasyona yerleştirmek gibi küçük iyileştirmelerin yanısıra Galaxy S8'e oldukça benzemesi bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.