Mobil

Galaxy S9'a ait fotoğraflar sızdırıldı

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+'a ait bileşenlerin fotoğrafları sızdırıldı.


Daha önce, Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9+'da kullanılacak olan pillerin görüntüleri sızdırılmıştı. Bu görüntüler, diğer Galaxy S9 / Galaxy S9+ bileşenlerinin fotoğraflarını içeren daha fazla görüntü yayınlayan sızıntı kaynağı Roland Quandt'dan geldi. Örneğin, görüntülerden biri parmak izi tarayıcısını gösterirken, bir başkası 2018 amiral gemisi modelinin arkasına yerleştirilecek kamerayı ortaya koyuyor.

 

Quandt tarafından paylaşılan bir başka resim Samsung Galaxy S9+ için kullanılacak USB-C kartını gösteriyor. Her iki model de 25 Şubat'ta Barselona'daki Samsung Unpacked etkinliğinde açıklanacak.

Size geçen ay gösterdiğimiz bir başka görüntü, her iki modelin de bu yıl arka planda farklı bir düzen oluşturacağını ortaya koydu. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+'a benzer bir şekilde parmak izi tarayıcıyı arka kameranın yanında tutmak yerine bu yıl tarayıcı kamera modülünün altına yerleştirecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.