Mobil

Galaxy S9'a yakından bakın!

Samsung Galaxy S9'u tüm ihtişamı ile gösteren render görüntüleri sızdırıldı.


Samsung'un yaklaşmakta olan Galaxy S9 hakkındaki güncel söylentilerin tümü, akıllı telefonun bu yılki Galaxy S8 modelinde fark yaratmayacak şekilde artan bir yükseltme olacağı gerçeğine işaret ediyor. Bugün, yeni sızdırılan Galaxy S9 görüntüleri mevcut ve görmeyi beklediğimiz her şeyi tam olarak bize gösteriyor.

Bu yeni sızdırılan Samsung Galaxy S9 görüntüleri, fabrikadaki CAD görüntülerinden elde edilmiş ve 91mobiles ve @OnLeaks tarafından yayınlandı. @OnLeaks'ın henüz tanıtılmamış telefonları sızdırması ilk değil ve şu ana kadar son derece güvenilir sızıntılar paylaştı. Başka bir deyişle, gerçek Galaxy S9'un bu görüntülerde görülen cihaza çok benzeyeceği kesin. 

Bildirildiğine göre, Galaxy S9 147,6 x 68,7 x 8,4 mm ölçülerinde. Bu ölçülerle Galaxy S8’den biraz daha kısa, daha geniş ve daha kalın. Genel olarak S9, çift eğri ekran, suya dayanıklı bir gövde, standart 3,5 mm kulaklık girişi ve tek bir arka kamera da dahil olmak üzere S8'in tasarım özelliklerinin çoğuna sahip olacak. Bununla birlikte, telefonun büyük kardeşi Galaxy S9 +'da çift arka kamera yer alacak.

Tabii ki Samsung Galaxy S9, Qualcomm'un yeni Snapdragon 845 işlemcisi ve (muhtemelen) 6 GB RAM gibi geliştirilmiş iç donanımdan yararlanacak. Galaxy S9’un, şimdiye kadar piyasaya sürülen Samsung'un amiral gemisi telefonlarının çoğuna benzer şekilde, birçok renk varyantına sahip olması bekleniyor.

 Samsung muhtemelen Galaxy S9 + ve Galaxy S9'u önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan MWC 2018'de (28 Şubat - 1 Mart) duyuracak.

Aşağıdaki galerimizden telefonu tüm tasarımı ile inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.