Mobil

Galaxy S9+'ın DxOMark puanı belli oldu!

Galaxy S9+, DxOMark'tan aldığı puanla göz doldurdu. Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S9+ ile DxOMark'ın zirvesine oturmayı başardı!

Galaxy S9+, DxOMark'tan en yüksek puanı alan telefon oldu!

Galaxy S9+ hakkındaDxOMark testlerinden sonra Ortalama 99 DxOMark skoru alan Galaxy S9+ modeli, Dünya’nın gelmiş geçmiş en iyi akıllı telefon kamerasına sahip olarak da tarihe adını yazdırdı.

Google Pixel 2‘yi 1, iPhone X‘u da 2 puanla geçen Galaxy S9 Plus, testlerde hiçbir problem yaşamadı ve kamerasında gözle görülebilir hiçbir zayıflığı olmadığını kanıtladı. açıklaması yapıldı.

Üzerinde bulunan diyafram açıklıklarına sahip iki objektifiyle akıllı telefonlardaki gelmiş geçmiş en kapsamlı kameraya sahip olduğu iddia edilen Galaxy S9+’ın gürültü engelleme konusunda da fazlasıyla başarılı olduğunun da altı çizildi.

Galaxy S9+ şu anda herkesin ilgisini ve merakını üzerine çekmiş durumda. Telefon piyasaya sürüldüğünde bu özellikleri kendimiz deneyimleyip göreceğiz.

Galaxy S9+'ın DxOMark puanı belli oldu! - Resim : 1

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.