Mobil

Galaxy S9'un kamerası artık daha da iyi!

Galaxy S9 için yayınlanan son güncellemeyle telefonun kamerası artık daha da iyi.

Galaxy S9'un kamerası artık daha da iyi!

Galaxy S9 sahiplerine güzel bir haberimiz var. Galaxy S9 için yayınlanan son güncellemeyle telefonun kamerası artık daha da iyi işlev görüyor.

Yaklayış 250 MB boyutundaki güncellemeyle S9 sahiplerine 480 fps ağır çekim özelliği geldi. Kısacası artık Galaxy S9 ile 480 fps’de ağır çekim kaydedebileceksiniz. S9 sahiplerinin de bildiği gibi telefon 960 fps de çekim yapabiliyor. Güncelleme sayesinde artık bu daha da genişletildi.

Geçmiş Galaxy serilerinden farklı bir tasarım çizmeyen Galaxy S9, tek arka kamerayla gelirken, S9+’ta çift arka kameraya yer verilmişti. Sonsuz Ekran’ın altında yer alan bant ise biraz daha inceltilmiş gibi görünüyor.

Her ne kadar yüzle tanıma teknolojisine sahip olsa da Samsung henüz cihazlarında parmak izi sensörünü kaldırmaya hazır değil gibi duruyor. Bakalım gelecek olan S10 ile Samsung, devrimsel değişikliklere yer verecek mi Apple'ın yaptığı gibi.

Samsung'un yeni amiral gemilerine desteğini hemen kesmemesi güzel. İleride başka nasıl geliştirmeler yapılır bilemiyoruz ancak kamera üzerinde yapılan iyileştirmelerin, deneyimi bir tık daha artırdığı gerçek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.