Mobil

Galaxy S9'un merak edilen özelliği onaylandı

Galaxy S9'un sızdırılan şeması, söylentilerde yer alan bir özelliğini doğruluyor.

Galaxy S9'un merak edilen özelliği onaylandı

2017 yılının sonuna yaklaştığımız şu günlerde, bir sonraki önemli amiral gemisi akıllı telefonun tanıtımına da yaklaşmaya devam ediyoruz. 2018 yılının ilk çeyreğinde tanıtılacak akıllı telefonlar arasında Samsung Galaxy S9, S9+ ve LG G7 de yer alacak. Bu nedenle birçok söylenti duyuyoruz ve yaklaşmakta olan akıllı telefonlarla ilgili sızıntılar da gelmeye devam ediyor.

Galaxy S9'un öncekinden daha ince gövdeli olacağını bildiren raporlar arasında parmak izi tarayıcısının kameranın yanına değil, altına yerleştirileceğini gösteren şemalar sızdırıldı.

Normal Galaxy S9'un sadece bir kameraya, Galaxy S9+'un ise Note 8 gibi çift kamera modülüne sahip olacağı söyleniyordu. Bu son sızıntı bize yeni bir bilgi sağlamıyor ancak, şimdiye kadar duyduğumuz her şeyi tekrar teyit ediyor. 

İddiaya göre Galaxy S9'un sızdırılan resmi şeması, tek kamerayı, parmak izi tarayıcıyı ve flaş modülü ile birlikte  kalp atış hızı okuyucunun kameranın yanına yerleştirildiğini gösteriyor. Ayrıca, telefonun alt kısmına baktığımızda 3,5 mm kulaklık girişinin hala mevcut olduğunu görüyoruz. 

Yorumlar
Şahin
Aydınlandım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.