Mobil

Galaxy Tab S tablet bilgisayarlar için yeni bir reklam yayınlandı

Samsung üst düzey tabletlerin Super AMOLED erkan özelliğini ön plana çıkarıyor.


Samsung dört yıl aradan sonra geçtiğimiz ay içerisinde bir kez daha Super AMOLED ekranlı tablet bilgisayar duyurusu gerçekleştirdi. Galaxy Tab S adı altında 8.4-inç ve 10.5-inç ekran büyüklüğünde iki tablet tanıtan Samsung, temmuz ve ağustos dönemi içerisinde dünyanın birçok noktasında satış işlemini başlatacak.  Güney Koreli üretici aynı zamanda üst düzey tablet bilgisayar için pazarlama ve reklam sürecini de başlatmış görünüyor. Tabletlerde yer alan Super AMOLED ekranın LCD paneller karşısındaki üstünlüğünü gösteren yeni bir video YouTube kanalıyla yayınlandı.

Galaxy Tab S tabletler farklı ekran boyutlarına sahip olsalar da her iki cihazda WQXGA (25600 × 1600) çözünürlüklü Super AMOLED panel kullanılıyor. Samsung, Adobe RGB sayesinde %90 oranında geniş bir renk yelpazesini yeni tablet çözümlerinde sunuyor. Bu sayede başarılı olunan siyah renkler daha da geliştirilirken, beyazlık seviyesi Galaxy S5 ile aynı oranda, parlaklık miktarı ise önemli ölçüde artırılmış. Samsung'un tabletlerde yer verdiği Super AMOLED ekran aynı zamanda pil verimliliğiyle dikkat çekiyor. Yeni tabletlerde ayrıca AMOLED Cinema ve AMOLED Photo adlı iki farklı ekran moduna da yer veriliyor.

Ağustos ayında ülkemizde raflarda olacak tabletler için yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. 

1404393629_1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.