Galaxy Z Flip 4 çok farklı olacak! Sızdırılan özellikler muhteşem!

Teknoloji dünyasının merakla beklenen isimlerinden biri olan Samsung Galaxy Z Flip 4 yeni sızıntılar ile kendini bir kez daha hatırlattı.

Galaxy Z Flip 4 çok farklı olacak! Sızdırılan özellikler muhteşem!

Katlanabilir akıllı telefon sektörünün tartışmasız lider ismi konumunda olan Samsung, canla başla iki yeni amiral gemisi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Ancak bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan 2 yeni modelden biri olan Samsung Galaxy Z Flip 4, kardeşine göre daha uygun fiyatlı olması nedeniyle bir tık daha fazla ilgi çekiyor denilebilir.

Boylamasına şekilde ikiye katlanabilen Samsung Galaxy Z Flip 4’e getirilen en önemli eleştirilerden biri, ikinci dokunmatik ekranın çok küçük olduğuydu. Her ne kadar Samsung yeni modelinde bu ekran boyutunu arttırma yoluna gitmiş olsa da, yine de 2,1 inçlik bu ekranın kullanıcıları ne kadar tatmin edeceği muallak.

Galaxy Z Flip 4 çok farklı olacak! Sızdırılan özellikler muhteşem!

Öte yandan telefonun sızdırılan diğer özelliklerine göre, Samsung Galaxy Z Flip 4’ün ana ekranı 6,7 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde AMOLED panelden oluşacak. 120Hz yenileme hızına sahip bu ekranın üst kısmında ise 10MP’lik bir selfie kamerası bulunacak.

Gücünü Qualcomm’un yeni amiral gemisi yonga seti olan Snapdragon 8+ Gen 1’den alacak olan telefon 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı seçenekleriyle satışa sunulacak.

Elektriksel gücünü 3700mAh’lık bataryasından alacak olan yeni katlanabilir akıllı telefonda ayrıca 25W kablolu, 10W kablosuz hızlı şarj teknolojisinin mevcut olduğunu da hatırlatalım.