Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition tanıtıldı: İlginç tasarım!

Samsung, resmi olarak Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition olarak tanıtılan özel bir sürüm Galaxy Z Flip4 için geçen ay Parisli haute couture evi Maison Margiela ile olan iş birliğini duyurdu. İşte sınırlı üretim yapılacak olan telefona dair tüm detaylar.

Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition tanıtıldı: İlginç tasarım!

Samsung, geçtiğimiz ay Parisli haute couture evi Maison Margiela ile iş birliği yaptığını duyurmuştu. Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition'ı çıkarmaya hazırlandığını açıklayan şirket, telefonu tanıttı.

Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition tanıtıldı: İlginç tasarım! - Resim : 1

Samsung, Galaxy ailesinin en yeni üyesini yeniden tasarlamak için Maison Margiela ile ortaklık kurduğunu ve Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition'ın her öğesinin Margiela'nın özgünlüğüne ve değerlerine odaklandığını söylüyor. Ve Maison Margiela'nın telefondan kullanıcı deneyimine, aksesuarlara ve ambalajlara uzanan ikonik tasarım felsefesinin telefonda görülebileceğini iddia ediyor.

Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition, mat bir kaplama ile beyaz renkte geliyor. Aynı zamanda, akıllı telefonun iç devrelerini belirtmek için ince, yarı saydam çizgiler içeren çekirdeğini ortaya çıkarmak için bir nesnenin dış katmanlarını geriye doğru soyan Fransız moda evinin "decortique" tekniğini de tasarımında barındırıyor. Ek olarak, Samsung Galaxy Z Flip Maison Margiela Edition, sınırlı sayıda üretilen akıllı telefonun beyazla olan dengesini tamamlamak için mat gümüş beyaz bir çerçeveye sahip. Samsung Galaxy Z Flip Maison Margiela Edition, kişiye özel simgeler ve duvar kağıdı çizimleri içeren yeni bir UX tasarımıyla birlikte geliyor. Margiela'nın tasarım öğeleri, telefonun aksesuarlarına ve ambalajına da uzanıyor. Sınırlı sayıda üretilen akıllı telefon, telefonun şeklini ortaya çıkaran bir kutu içinde geliyor. Kutu içerisinde iki adet telefon kılıfı bulunuyor. Biri Maison Margiela'nın bianchetto tekniğini yansıtan deri bir çanta ve beyaz bir tuvale ve anonimliği simgeleyen dört dikişli ambleme sahip. İkinci ise Maison Margiela'nın halka tutucu olarak yeniden tasarlanan ikonik sayısal kodlama halkası.

Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition tanıtıldı: İlginç tasarım! - Resim : 2

Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition, 1 Aralık'tan itibaren Hong Kong, Fransa ve Güney Kore'de satışa sunulacak, ancak fiyatı henüz bilinmiyor.