Galaxy Z Fold 5 serisinin tasarımı tamamen sızdırıldı!

Samsung’un merakla beklenen yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Z Fold 5’in S Pen’le olan görseli, herkesin dikkatini çekti.

Galaxy Z Fold 5 serisinin tasarımı tamamen sızdırıldı!

Yaklaşan "Galaxy Unpacked" etkinliği ile Samsung, teknoloji dünyasında heyecanı doruk noktaya çıkarıyor. 26 Temmuz'da gerçekleşecek olan bu etkinlikte, Güney Koreli teknoloji devi, beşinci nesil Galaxy Z katlanabilir telefonları, Galaxy Tab S9 serisi ve Galaxy Watch 6 serisi cihazları tanıtma niyetinde. Duyumcular ve söylentiler, yeni cihazların çeşitli ayrıntılarını halkın bilgisine sunmuş durumda. Şimdiyse duyumcu Ishan Agarwal, Galaxy Unpacked etkinliği posterlerini paylaştı ve Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5'in resmi görüntüsünü bizimle paylaştı.

Bu pazarlama posterleri, Samsung Galaxy Z Fold 5'in Açık Mavi renk seçeneğiyle kullanıcılarına sunulacağını doğruluyor. Birincil ekran üzerinde merkezde yer alan bir delikli kamera dikkat çekiyor. Yatay olarak yerleştirilmiş ilaç şeklinde bir üçlü kamera modülü görmek mümkün. Telefonun üst bölümünde bir hoparlör ızgarası ve üç mikrofon kesimi yer alıyor.

Galaxy Z Fold 5 serisinin tasarımı tamamen sızdırıldı! - Resim : 1

Galaxy Z Fold 5 serisinin tasarımı tamamen sızdırıldı!

Ayrıca, bu pazarlama posterleri, Galaxy Z Fold 5 için Samsung'un resmi kılıfını da bizlere gösteriyor. Kılıfın sağ tarafında S-Pen için bir yuva bulunmakta. Bu S-Pen ise iki farklı renkte, yani Lime (Limon Yeşili) ve Bronz renklerinde görünüyor. Kılıfın renk seçenekleri ise Bronz ve Mavi tonları arasında.

Diğer yandan, Samsung Galaxy Z Flip 5 hakkındaki pazarlama posteri, önceden ortaya çıkan görselleri teyit ediyor ancak cihaz hakkında fazla ayrıntı sunmuyor. Arka panelin sol üst köşesinde iki yatay kamera sensörü ve bir LED flaş bulunuyor. Cihaz, büyük bir ikincil ekran ve metal bir çerçeveye sahip.

Önümüzdeki Çarşamba günü, yani birkaç gün sonra, Samsung hakkında daha fazla bilgiye ulaşabileceğiz. Beklentilerin yüksek olduğu bu etkinlikte, Güney Koreli teknoloji devi yeni cihazlarını tüm detaylarıyla tanıtmayı planlıyor.