Mobil

Galayx S6 Edge ile Çekilmiş İlk Kısa Film Yayınlandı

Galayx S6 Edge kamera yeteneklerini sergiledi. Galaxy S6 Edge'in 16MP çözünürlüklü kamerasıyla çekilen reklam filmi yayınlandı.


Mobil dünyasında üst seviye akıllı telefonlarda kullanılan kameralar artık boylarını aşan işlere imza atıyor. Profesyonel kameralarla aradaki farkı her geçen gün kapatan mobil kamera teknolojisi özellikli bu yıl önemli bir ilerleme kaydetti. 

Samsung, Galaxy S ve Galaxy Note serisi telefonları bugüne dek iyi kameralarla donattı. Serinin son telefonlarından Galaxy S6 Edge de iyi bir kameraya sahip olduğunu hem teknolojioku.com’da hem da farklı mecralarda yayınlanan fotoğraf ve video karşılaştırmalarında defalarca kanıtladı.

Galayx S6 Edge ile Çekilmiş İlk Kısa Film Yayınlandı

1450684187_1.jpg

ilginizi çekebilir>> 

Hollanda’da sinemacılık okuyan üç öğrencinin hem ders bitirme projesi hem de telefon için düzenlenen bir reklam kampanyası için hazırladıkları kısa film Galaxy S6 Edge ile çekildi. Telefonun F/1.9 diyafram açıklığına sahip 4K video kaydı gerçekleştiren 16MP çözünürlüklü arka kamerası, çekilen kısa filmde hünerlerini ortaya koyuyor.

Öğrenciler ilerleyen dönemde Galaxy S6 Edge ile çekilmiş iki kısa film daha yayınlayacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.