Mobil

Gallery Lock ile kişisel fotoğraflarınızı saklayın!

Bu uygulama ile kişisel fotoğraf ve resimlerinizi şifreleyebilirsiniz.

Gallery Lock ile kişisel fotoğraflarınızı saklayın!

Hayli kolay bir kullanıma sahip bu uygulama, şahsi dosyalarınıza başkalarının erişmesine engel olmak için onları kendi içersinde yer alan klasörlere taşıyor. Uygulamaya giriş de şifreli olduğu için dosyalara sizden başkası erişemiyor.Gallery Lock adlı uygulama işte bu ihtiyacı en güzel şekilde karşılayan ücretsiz bir uygulama (Ayrıca ücretli olarak ta pro sürümü bulunmakta).

1382300209_gallery-lock-3.jpg

GALLERY LOCK ÖZELLİKLERİ

●Video ve fotoğrafları gizleme

●Klasör şifreleme desteği

●Uygulama üzerinden fotoğraflarınızı paylaşabilme

●Fotoğrafları yakınlaştırma ve çevirme özelliği

●Slayt gösterisi desteği

●Slayt gösterisi sırasında arka planda mp3 çalabilme

●Çeşitli görüntüleme modları

Uygulama sayesinde istenmeyen görüntüleri saklamak için(Özel resimlerinizi gizleyin) kullanılması bir yana olası silinmelere karşı koruma içinde kullanabilir. Resmi veya videoyu galeri’den Gallery Lock’a taşıdığınız andan itibaren dosyanız galeriden silinecek ve gallery lock’un içinde belirlediğiniz klasörde bulunacak.Şifrenizi sadece rakamlardan oluşan bir PİN kodu şeklinde belirleyebildiğiniz gibi, dilerseniz dokunmatik olarak da atayabiliyorsunuz.

1382300617_gallery-lock-7.jpg

UYARI: Gallery Lock uygulamasını kaldırmak isterseniz öncelikle fotoğraf ve videolar üzerindeki gizliliği kaldırmanız gerekmektedir. Çünkü uygulama silinse bile fotoğraflar ve videolar gizli kalacağından erişememe sorunu yaşayabilirsiniz.

 Kolay kullanıma sahip olmasının yanısıra sade menüleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran uygulamayı seveceğinizi umuyorum.Dilerseniz uygulamayı aşağıdan cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

 Uygulamayı indirmek için: Google Play Store -Gallery Lock

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.