Mobil

Gameloft'tan N.O.V.A. 3 için büyük indirim!

Hatrı sayılır indirim iOS kullanıcıları için geldi!


Mobil dünyanın en iyi oyun geliştiricilerinden Gameloft, zaman zaman oyunlarda büyük indirimlere gidip milyonlarca oyunseveri sevindirebiliyor. Geçtiğimiz günlerde o büyük indirimlerden ikisi yine Gameloft'un en iyi oyunlarından olan N.O.V.A 3 için geldi. Sadece iOS kullanıcıları için kısa bir süre gelen bu indirim Apple kullanıcılarını sevindirdi.

1346069440_image003.jpg
App Store’da 6,99$ olan bu kaliteli oyun geçtiğimiz cuma gününden itibaren kısa bir sure için sadece 0,99$ gibi düşük bir fiyata çekildi. Yapılan indirim oyuna olan ilgiyi epey arttırmışa benziyor.

N.O.V.A 3

"Unreal Engine 3 grafik motorunu kullanan Nova 3 sunduğu grafikler ile göz doldurmayı hedefliyor. Tabi ki Nova 3 Android oyununun yüksek performans özelliklerine sahip Android telefonlarda çalışabileceğini de belirtmek gerekir. Hikaye modu ve Multiplayer modu ile karşımıza çıkacak olan Nova 3 bizlere farklı dünyalar yaşatmayı amaçlıyor.

1346066459_unnamed.jpg

Peki Nova 3′ün hikayesi nedir? Nova 3 diğer serilerde olduğu gibi uzaylılar tarafından istilaya uğramış bir gezegeni kurtarmayı amaçlıyor. Nova 3 içerisinde sunulan Multiplayer modunda standart oyuncular ile birlikte 6 farklı haritada 6 farklı oyun tipini rahatlıkla oynayabiliyoruz. Tabi ki oyun içerisinde kullandığımız silahları geliştirebilir, aynı zamanda oyuncumuzu da özelleştirebiliriz. Bunların yanı sıra oyun içerisindeki tank ve ağır silahları kullanmamıza da imkan sunuluyor."


Bu büyük indirimi kaçırmak istemiyor ve oyunu hemen satın almak istiyorsanız, N.O.V.A. 3 için bu sayfaya, giderek App Store'dan satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Yorumlar
Misafir
Android i
Cevapla
Misafir
gameloft ile indirimli oyun veriyor musunuz?
Cevapla
Misafir
İkisi de muhteşem oyunlar, bence Gameloft dünyanın en iyi oyunlarını geliştiriyor, king yani :)
Cevapla
Misafir
Harika:)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.