Mobil

Gear Fit'in fiyatında büyük indirim

Amazon, giyilebilir teknolojik aksesuarın fiyatını yarı yarıya düşürdü.


Amazon, Samsung’un Dünya Mobil Kongresi kapsamında duyurduğu ve etkinliğin en iyi mobil cihazı seçilen Gear Fit fitness takip cihazının fiyatını 199$’dan 99$’a çekti. Eğer yakın zamanda spor aktiviteleri için akıllı bir bileklik almayı düşünüyorsanız bu indirimden yararlanmak isteyebilirsiniz. Samsung ayrıca bir süre önce Gear Fit’in fiyatını Hindistan’da 60$ seviyesine çekmişti. Gear Fit ülkemizde ise 550 liradan satışa sunuldu.

1404714162_samsung-gear-fit-offer-amazon.png

1.84-inç boyutunda kavisli Super AMOLED ekrana sahip fitness takip cihazında ekran çözünürlüğü 432 x128p seviyesinde. Bluetooth 4.0 + Low Energy bağlantısıyla akıllı cihazlarla bağlantı sağlayan Gear Fit; basit bildirimleri gösterme, adım sayar, kronometre, kalp ritim analizi, egzersiz takipçisi ve kondüsyon rehberi gibi özelliklere sahip. IP67 sertifikasına sahip fitness takip cihazı suya dayanıklı ve 210mAh kapasiteli piliyle 3-4 günü bulan kullanım süresine sahip.

Fitness takip cihazında ayrıca ST-Microelectronics tarafından tasarlanan STM32F439 yongasını kullanıyor. Cortex-M4 çekirdeğini bulunduran bu yonga daha çok bir kontrolcü görevi görüyor ve 180MHz saat hızına kadar çıkabiliyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.