Mobil

General Mobile 5 Plus için Oreo güncellemesi geldi!

General Mobile 5 Plus sahiplerinin uzun zamandır beklediği Oreo 8.0 güncellemesi yayınlandı.

General Mobile 5 Plus sahiplerine Oreo müjdesi!

İki yıl önce General Mobile 4G ile Türkiye’nin ilk Android One telefonuna imza atan  teknoloji markası General Mobile, Android One serisini devam ettirerek karşımıza GM 5 Plus'ı çıkarmıştı. Diğer projelerine nazaran daha geniş ekran ve malzeme kalitesi sunan GM 5 Plus, satış fiyatı ile de bir çok kullanıcı tarafından büyük ilgi ile karşılanmıştı. 

Ülkemizin en çok tercih edilen yerli telefon markalarından biri olan General Mobile,  2 yıl boyunca sunmayı vaad ettiği erken güncelleme avantajını GM 5 için Android 8.0 olarak sunamayınca markanın sadık kullanıcıları haliyle bu duruma öfkelenmeye başlamışlardı. Süre gelen ertelemeler ile kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratan General Mobile, anlaşılan bu duruma artık bir nokta koyma kararı almış durumda.

Hali hazırda GM 6 modelleri için sunulan Android 8.0 Oreo güncellemesi, GM 5 Plus için küçük bir gecikmenin ardından kullanıcıların beğenisine sunuldu. GM 5 Plus modelleri için resmi Twitter hesabı üzerinden Android Oreo güncellemesinin yayınlandığını açıklayan General Mobile, güncellemenin kullanıcılara kademeli olarak sunulacağınında altını çizdi.

Bu güncellemeyi bekleyen kullanıcılar telefonlarında Ayarlar kısmındaki Güncellemeler bölümüne kontrol etmeyi unutmasın. 

Yorumlar
Soner
Yaklaşık 3 aydır kullaniyorum...Bu güne kadar bir sorunla karşılaşmadım...Android 8.0 güncelleme oldu,sorunsuz çalışıyor..Herkese tavsiye ederim.yorumlara bakdım genelde negatif.Şaşırdım doğrusu...
Cevapla
Tenek
Güncelleme geldi ve tlfn da kasmalar başladı hata veriyor sürekli.
Cevapla
Ayşin
Bu güncelleme ne zaman geliyor sanki güncelleme 8.00
Cevapla
sadık
bir güncellemeyi beceremediniz
Cevapla
ali
androidone ya o yüzden hızlı veriyorlar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.