Mobil

General Mobile GM 20 Pro ile çekilmiş fotoğraflar

Bu galerimizdeki fotoğrafları General Mobile GM 20 Pro ile çektik. İşte telefonun kameralarının fotoğraf kalitesi...

General Mobile GM 20 Pro ile çekilmiş fotoğraflar - Page 1

General Mobile'ın kısa süre önce satışa sunduğu GM 20 Pro'nun kamerasını test ettik. Genel hatlarıyla tam bir fiyat performans modeli olan GM 20 Pro'nun nasıl bir kamera performansına sahip olduğu büyük merak konusuydu.

Malum, ülkemizde direkt olarak kendi üretimini yapan akıllı telefon üreticisi sayısı hayli kısıtlı. Yerli üreticilerden aldığınız pek çok telefonun arkasında "Made in China" ifadesiyle karşılaşıyorsunuz. General Mobile GM 20 Pro'da ise Made in Turkey ifadesi yer alıyor. Yani telefonun bu açıdan bile bizler için ayrı bir yere sahip olduğu söylenebilir.

Peki General Mobile'ın yeni fiyat performans modeli nasıl bir fotoğraf performansına sahip? Bu galerimizde telefonla gün ışığında açık ve kapalı ortamda çektiğimiz fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz. Önümüzdeki günlerde sadece düşük ışık ve gece çekimlerini içeren yeni bir galerinin geleceğini de belirtelim.

GM 20 Pro kamera performansı hakkındaki yorumlarınızı bizimle buradan paylaşabilirsiniz. Dilerseni cihazın kutu açma videosuna da buradan göz atabilirsiniz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri GM 20 Pro ile çektiğimiz fotoğraflar ile başbaşa bırakalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.