General Mobile GM Pods 2 Pro tanıtıldı! Uygun fiyata kulaklık arayanlar yaşadı!

General Mobile, GM 21 Pro ile birlikte yeni kablosuz kulaklığı olan General Mobile GM Pods 2 Pro modelini de tanıttı. Uygun fiyata kulaklık arayanlar yaşadı.

General Mobile GM Pods 2 Pro tanıtıldı! Uygun fiyata kulaklık arayanlar yaşadı!

General Mobile bugün yeni ürünlerine tanıtmaya devam ediyor. GM 21 Pro'dan sonra şimdi de kablosuz kulaklığı olan General Mobile GM Pods 2 Pro modeli tanıtıldı. Sade ve şık bir tasarıma sahip olan kulaklıklarımız uygun fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

General Mobile GM Pods 2 Pro özellikleri ve fiyatı

General Mobile GM Pods 2 Pro, hibrit sürücü sistemi ile geliyor. AAC HD ses codec'ini de barındıran kulaklık, yüksek kalitede müzik dinlemek isteyenleri hedefine alıyor. Kulaklığın en güzel yanı ise gürültü yalıtımı algoritmasını barındırması.

Bu algoritma sayesinde telefon görüşmelerinde dış sesler minimuma indiriliyor ve konuşanın sesi net bir şekilde karşı tarafa iletiliyor. Dört adet mikrofon barındıran kulaklık rakiplerine taş çıkaracak gibi görünüyor.

Dokunmatik kontroller ile gelen kulaklık, diğer kablosuz kulaklıklar gibi çalışıyor. Yani dokunmatik yüzeyden önceden atadığınız kısayolları kullanabiliyorsunuz. Tek şarj ile 3.5 saat kesintisiz müzik deneyimi sunan kulaklığın kutusunda 600 mAh büyüklüğünde batarya yer alıyor. Şarj kutusu ile müzik dinleme süresi söylenen göre 21 saate kadar çıkabiliyor.

General Mobile GM Pods 2 Pro

Bluetooth 5.0 bağlantısı sayesinde hem iOS hem de Android telefonlar ile çalışan kulaklık sadece 299 TL gibi oldukça uygun fiyatla raflardaki yerini alacak. Bu seviyedeki bir kulaklıktan beklenmedik özelliklere sahip olan GM Pods 2 Pro, bakalım Xiaomi ve Redmi gibi rakipleri karşısında nasıl bir performans sergileyecek?