Mobil

General Mobile'den iddialı fiyat kampanyası

Türk markası General Mobile başlattığı yeni fiyat kampanyası ile cep telefonları için en uygun fiyatın kendi internet sitesinde olduğu güvencesi veriyor.


General Mobile, ürünleri için internette en iyi fiyatı vereceğine dair yeni bir güvence kampanyasını başlattı. Kullanıcılar internette, generalmobile.com’un sunduğundan daha uygun fiyata satılan bir General Mobile ürünü bulursa aradaki fiyat farkı General Mobile tarafından indirim kuponu olarak yansıtılıyor ve tanımlanan indirim kuponu ile kullanıcılar 7 gün içerisinde ürünü generalmobile.com üzerinden satın alabiliyorlar.

General Mobile'den iddialı fiyat kampanyası

General Mobile ‘internette en iyi fiyat güvencesi*’ uygulaması ile sunduğu fırsat ve ayrıcalıklara bir yenisini daha ekledi. İnternette birçok fiyat ile karşılaşan kullanıcıların, ürünü satın aldıktan sonra aynı ürün için başka sitelerde daha düşük fiyatla karşılaştığında yaşadıkları memnuniyetsizliği önlemek isteyen General Mobile internette en iyi fiyat hizmetini sundu. Bu hizmet ile General Mobile, 256 bit SSL sertifikası olan 3D Secure ödeme sistemine sahip internet sitesi ile güvenilirliğini kanıtlamış sitelerde satılan General Mobile ürünlerinden daha iyi fiyat teklifi sunduğunu garanti ediyor.

Uygulamadan faydalanmak isteyen kullanıcılar General Mobile’ın sitesinde yer alan fiyattan daha düşük fiyatta bir General Mobile ürünü bulursa, internet sitesinin bağlantı adresini General Mobile ile paylaşıyor. Gönderilen bağlantı adresi General Mobile tarafından incelendikten sonra kampanya koşulları karşılanıyorsa kullanıcılar seçtikleri ürünü generalmobile.com üzerinden satın alırken aradaki fiyat farkı indirim kuponu olarak kullanıcıların hesabına tanımlanıyor. Tanımlanacak olan indirim kuponu ile 7 gün içerisinde ürünü satın alabilecek olan kullanıcıların bu işlemi gerçekleştirmesi için sisteme üye olması gerekiyor.

En iyi fiyat fırsatından yararlanmak veya hizmet hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen kullanıcılar https://www.generalmobile.com/tr/kampanyalar/en-uygun-fiyat adresi üzerinden başvuru yapabiliyor veya bilgi alabiliyorlar.

Yorumlar
Fahri soylu
General Mobil GM 9 pro pro cihazını kullanıyorum mükemmel bir cihaz çokta memnunum kendi yakın cevreme tavsiyeler üzerine aldırdım yaklaşık 50 adet GM 9 pro aldırdım hepsi memnun bizim insanlarımızı anlamak çok zor hem ucuz olsun iyi olsun mantığına yöneliyorlar bu günün teknolojisinde en az fiyatta alacağın cihaz 2000 TL altında ve özellikle normal bir kullanıcının alacağı cihazın özelliği en az 4 GB RAM ve 64 GB hafızalı bir cihaz alınmak zorundadır hangi marka cep telefonunu alırsan al sorun illaki yaşarsin ama gelse anlat bunu türk milletine verdiğim para helal hoş olsun bu saatten sonra tek alacağım marka general Mobil
Cevapla
yakup
RAM düşük,bi hatla yaramaz
Cevapla
Selahattin
Gm9 pro kullanıyorum adamlar yapmış helal olsun tam f p canavarı
Cevapla
Erken
Küfür edecem değmez, küfüre yazık. Küfür edilmeyi bile hak etmeyen firma.
Cevapla
Bende kalsın
General mobile gm 5 plus kullanıyorum hiç memnun değilim aldığıma bin pişman oldum generalı tavsiye etmem şarj soketi 10 günde 1 bozuluyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.