Bunun dışında cihaza 2 GB sistem belleği eşlik ederken 16 GB dahili depolama alanı sunulmuş durumda ve Micro SD kart desteği sunulmuyor.

Kamera kısmında arkada 13MP önde ise 8MP kameranın bulunduğunu görüyoruz. 2750 mAh değiştirilemeyen bataryası bulunan cihazda pil süresinin iyileştirilmesi için bir çok yeni tenoloji kullanıldığını görüyoruz.

Ekranda ACL teknolojisinin kullanıldığından bahsetmiştik bunun yanında karanlık tema seçeneği ile pil tüketiminin %30 oranında azaltılabildiği iddia ediliyor. Ayrıca yeni sensör merkezinin çipsete entegre olduğu ve bilgi toplamak için eklendiği belirtiliyor. Bu durumda işlemci bilgileri toplamak için uyanık duruma geçtiğinde %20 daha az enerji harcıyor.

Gionee Elife S7 modelinde ses çıkışlarının daha büyük olduğu ve %50 daha fazla ses çıkışı sağladığı belirtiliyor. Android 5.0 işletim sistemiyle çıkacak cihazın çift sim kart desteği ve LTE desteği de bulunuyor. 18 Martta Macau'da satışa çıkacak cihaz 3 Nisanda Hindistan'da satılacak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.