Mobil

Gizemli Nokia telefon Amerika'da ortaya çıktı

Yeni Nokia telefon ortaya çıktı

Gizemli Nokia telefon Amerika'da ortaya çıktı

Nokia bu yıl Windows Phone 8'le eski konumunu kazanmaya çalışıyor. Nokia da telefon marketindeki rekabetten kötü etkilenen firmalardan biri.

Şimdi Nokia'da yeni bir telefon haberi var. Occasional Gamer isimli oyun sitesinde ortaya çıkan telefonun modeli Nokia RM-680. Model numarası önceki modellerle benzerlik göstermediğinden telefon hakkında herhangi bir tahmin yok. Model numarasının RM-680_nam_usa_100 olmasının anlamı da "North Amerika" oluyor.

1359708347_mystery-nokia-rm-860-will-party-in-the-usa-1.jpg
Aynı model numarasıyla NaviFirm veri tabanında da yakalanan telefon netleşmiş durumda. Nokia'nın yeni telefonlarının Windows Phone 8'le gelecek olması muhtemel. Bunun dışında beklenen en büyük özellik kamerası iyi bir telefon olması yönünde.

RM-860'ın Nokia'nın 25 Şubat'taki etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.


Yorumlar
hmmm.hadi bakalım neymiş.bir yenilik daha katarsa mobil dünyasına ayaktada durur zirveyide zorlar.nokia yı sevmeyen android fanları bu habere pek sevinmicek yazacak çok şeyleri olucak nokia şöyle nokia böyle diye itibarsız cümlelerle can sıkacaklar gene...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.