Mobil

GM 9 Pro kullanıcılarına Android Pie müjdesi!

General Mobile markasının popüler modeli GM 9 Pro için Android 9 Pie güncellemesi yayınlandı. İşte resmi güncellemenin detayları!

GM 9 Pro kullanıcılarına Android Pie müjdesi!

Yerli telefon üreticisi General MobileAndroid Pie güncellemesini alacak olan GM 9 Pro kullanıcılarına mutlu haberi sosyal medya hesaplarından paylaştı. Bugünden itibaren GM 9 Pro kullanıcılarına kademeli olarak dağıtılmaya başlanan Pie, telefona birçok yeni özelliği beraberinde getiriyor.

GM 9 Pro kullanıcılarına Android Pie müjdesi!

Güncellemenin gelip gelmediğini telefonunuzun ayarlar kısmından öğrenebilirsiniz. Peki Android 9.0 Pie güncellemesi cihaza ne gibi yenilikler sunuyor? Gelin bunlara hep beraber bakalım: 

Erişilebilirlik Menüsü: Android 9.0 Pie'un yeni erişilebilirlik menüsü sayesinde, ekran görüntüsü alma ve bir el ile gezinme gibi genel işlemler artık motor engelliler için daha kolay. Kamera Görünümünde OCR: Konuşmak için Seç ile ekrandaki metni seçebilirsiniz; içerik sesli olarak okunur. 

Şimdi, Android 9.0, metnin daha da erişilebilir olmasını sağlamak için Kamera ve Resimlerdeki S2S için OCR desteği ekledi. Kamerayı veya resmi kullanırken metni seçmeniz yeterlidir; metin vurgulanır ve sesli olarak okunur. 

Ses yükseltici: Bu yeni Erişilebilirlik Hizmeti, gürültülü bir restoran, bar veya konser gibi senaryolarda sesi artırmak için 100'ün üzerinde ayarı dinamik olarak ayarlayarak konuşmaları daha kolay anlaşmanızı sağlar.

Pil Tasarrufu: Pil Tasarrufu, Always-On ekranı gibi özellikleri kapatarak şarjınızın hiç olmadığı kadar uzun süre devam etmesini sağlar. Ayrıca, ne zaman ortaya çıktığı konusunda daha fazla kontrol sahibi olursunuz - böylece bir şarjla daha ileri gidebilirsiniz.

Uyarlanabilir Batarya: Bu özellik, önümüzdeki birkaç saat içinde hangi uygulamaları kullanacağınızı ve muhtemelen kullanmayacağınızı tahmin etmek için makine öğrenmesini kullanır, böylece telefonunuz yalnızca önemsediğiniz uygulamalara pil gücü harcar. 

Uyarlanabilir Parlaklık: Uyarlanabilir Parlaklık ile telefonunuz, ekranınızın parlaklığını farklı aydınlatma ortamlarında nasıl ayarladığınızı öğrenir ve zaman içinde sizin için otomatik olarak yapar.

Arka plan kısıtlamaları: Artık, çok fazla pil kullanan belirli uygulamaları sınırlandırmak için Ayarlar bölümünde öneriler göreceksiniz, böylece piliniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz.

General Mobile GM 9 Pro incelemesini aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz:

Yorumlar
İsa
2900 tl ye satın alan arkadaşlar şu anda 1500 tl ye satılıyor tüketici mahkemesine gidin ve haklarınızı arayın.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.