Mobil

GM 9 Pro ve GM 8 Android 10 Q Beta programında

General Mobile'ın GM 9 Pro ve GM 8 cep telefonu modelleri Android 10 Q Beta programına dahil oldu.

GM 9 Pro ve GM 8 Android 10 Q Beta programında

Türkiye'de cep telefonu üretimi yapan General Mobile'ın Google ile olan ilişkilerinin iyi olduğu bilinen bir gerçek. Markanın halen satışta olan GM 9 Pro ve GM 8 cep telefonu modelleri Google'ın yeni işletim sistemi Android 10 Q Beta programına alındı.

GM 9 Pro ve GM 8 Android 10 Q programında

Bizzat firmanın sosyal medya hesaplarından paylaştığı bilgiye göre GM 9 Pro ve GM 8 yeni nesil Android 10 Q işletim sisteminin Beta programına dahil oldu. Zaten Android One platformunun üyesi olan bu iki telefonun bu tarz bir programa dahil olması bekleniyordu.

General Mobile'ın bu iki telefonunun Android 10 Q Beta programına dahil olması işletim sistemi güncellemesini alacağı anlamına geliyor. Yani GM 9 Pro ve GM 8, Android 10 Q güncellemesini alacak.

Bu telefona sahip olan Beta programı kapsamında Android 10 Q'nun özelliklerini ve yeniliklerini test edebilir. Ancak her zaman yaptığımız klasik uyarıyı yapalım: Henüz Beta aşamasında olan işletim sistemini denemeden önce verilerinizi yedeklemeyi unutmayın ve her özelliğin tam anlamıyla çalışmayacağını da hatırlatalım.

General Mobile GM 9 Pro için bu Beta programına katılmak isterseniz ilgili sayfaya gidip kayıt olmanız yeterli.

General Mobile GM 8 için ise Beta program kaydı bu sayfalardan yapılabiliyor.

Programla ilgili detaylı bilgi General Mobile internet sitesinde bulunuyor. 

Yorumlar
Yücel öner
Merhaba iyi çalışmalar bende gm8 var nasıl yükleme yapacağım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.