Mobil

Gmail iOS'a alternatif e-posta özelliği geliyor

Gmail iOS uygulamasını kullananlar alternatif adreslerden gelen e-postaları görüntüleyebilecekler.

Gmail iOS'a alternatif e-posta özelliği geliyor

Google, Gmail iOS uygulaması için yeni bir özellik ekledi. Artık bu özellikle Gmail iOS uygulamasını kullananlar alternatif adreslerden gelen e-postaları görüntüleyebilecekler.

1333051674_gmail-ios-app.jpg

Gmail iOS'a eklenen bu özellik iPad ve iPhone sürümleri için piyasaya sürülmüştür. Bu uygulamadaki özellikleri, kullanıcılar güncellemeye gerek kalmadan kullanabilecekler.

Bu arada aynı özellik Gmail'in HTML5 tabanlı web uygulamasında da açılmış durumda. Eğer bir Gmail iOS veya HTML5 web uygulaması kullanıyorsanız artık yeni bir e-posta göndermek yada gelen e-postalarınıza bakabilmek için alternatif adresler seçebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama kullanıcılar tarafından bir süredir talep ediliyordu eminiz ki bu özelliği mutlulukla karşılayacaklardır.

Gmail iOS uygulamasını kullanan kullanıcılar önümüzdeki günlerde bu özellikten faydalanabilir. Bu uygulamaya sahip olmak isteyen kullanıcılar ise ücretsiz olarak Gmail iOS uygulamasını iTunes App Store'adan indirip sahip olabilirler.

Gmail iOS uygulamasını burdan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.