Mobil

Gnctrkcll’liler 7 yılda 230 milyon TL avantaj sağladı

Gnctrkcll, sunduğu avantajlar sayesinde gençlere kazandırmaya devam ediyor.


2012 yazına Kahve Dünyası, Little Caesars gibi marka iş birlikleri ve çok ilgi gören sinema kampanyası “1 Bilet alana, 1 Bilet Hediye” ile giren gnçtrkcll, gençlere yaz boyunca 30 farklı avantajlı kampanya sunacak. Geçtiğimiz 7 yıldaysa gnçtrkcll, üyelerine hemen her alanda 230 milyon TL tasarruf sağladı.

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, giyimden eğlenceye, yeme-içmeden iletişime her alanda yoğun ilgi gören kampanyaları ile kazandırmaya devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana, gençlerin 230 milyon TL tasarruf etmelerini sağlayan gnctrkcll, 2012 yazına da iddialı kampanyalarla girdi.

90 marka ile işbirliği…

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “2005 yılından bu yana gnçtrkcll’le,  gençlere sürpriz teklifler, özel kampanya ve fırsatlar, çeşitli etkinlikler sunmaya devam ediyoruz. Giyimden eğlenceye, gençlerin her anında yanında olabilmek ve bunu onlara hissettirebilmek istiyoruz. 7 yılda 90 marka ile işbirliği yaptık ve gnçtrkcll’lilere 230 milyon fayda sağladık. 2012 yazına da yeni işbirlikleriyle ve çok ilgi gören sinema kampanyamızı uzatarak giriyoruz. Önümüzdeki dönemde de gnçtrkcll’lilere sürprizler yapmaya ve fayda sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

1341391029_info-01.jpg

gnçtkcll’in 7 yıllık avantaj bilançosu

Bugüne kadar gençlerin gözdesi 90 marka ile işbirliğine giden gnçtrkcll’in 7 yıllık avantaj bilançosunda ilginç rakamlar yer alıyor:

  • 2005’ten bu yana gnçtrkcll kampanyalarından 50 milyon kez faydalanıldı ve 230 milyon TL gnçtrkcll’lilerin cebinde kaldı. Bu her bir dakikada ortalama 14 gnçtrkcll’li avantajlı bir alışveriş yapıyor demek.
  • “1 Bilet Alana, 1 Bilet Bedava” kampanyası ile bugüne kadar 14 milyon hediye sinema bileti verildi. gnçtrkcll’liler kız/erkek arkadaşına, eşine, dostuna bu biletleri hediye etti. Bu kadar biletle bir sinemaya giden kişi, eşi, arkadaşı ya da kız/erkek arkadaşıyla birlikte yaklaşık 4.800 yıl hiç durmadan film izleyebilir.
  • gnçtrkcll’liler 14 milyon adet bedava hamburger menüyü sevdiklerine ısmarladı,  hem karnını doyurdu hem sosyalleşti.
  • gnçtrkcll’liler kendilerine özel indirimlerle 400 bin pizza satın aldı. 8 dilimden 3.200.000 dilim pizza ile gençlerin karnı doydu, evde yemek derdi son buldu. Bu kadar çok pizzayla 40 futbol sahası kaplanabilir.
  • Gençler 250 binin üzerinde kot pantolonunu indirimli aldı, trendleri izlemekten geri kalmadı.   Bu kotların hepsini eskitmeye çalışan birinin 75 bin yıl yaşaması gerekir.
  • gnçtrkcll’liler 225 bin bedava kahve içti. Kahvesini yarı fiyatına alıp; arkadaşıyla kahve keyfi yaptı. Bu 8 tane olimpik havuzu dolduracak kadar kahve demek.
  • 2 milyon paket cips yendi, 20 milyondan fazla kutu kola içildi. İçilen kolalar uç uca eklenese istanbul’dan Pekin’e gidip dönülebilir ve yine de kutu kolalar artabilir.
  • gnçtrkcll’liler 300 bin paket dondurmayı indirimli yedi, hem içleri hem cüzdanları serinledi.  Bu dondurmalar yaklaşık 5.000 buzdolabına ancak sığar.

2012 yazına “serin” kampanyalar…

gnçtrkcll’liler yaza yeni kampanyaların tadını çıkararak giriyor. Gençlerin gözde markalarından Kahve Dünyası ile yapılan iş birliği sayesinde 1 dondurma alana, 2.si bedava.  Kupakup dondurmalarda geçerli kampanyadan yararlanmak için SFR10 yazarak 2222’ye SMS göndermek ve 0,4 TL’ye kampanya şifresini öğrenmek yeterli oluyor.

En popüler pizza markalarından Little Caesars’ta ise, gnçtrkcll’lilere büyük pizza 28,75 TL yerine sadece 11,90 TL. Üstelik kampanya büyük boy kare pizzalarda ve Parti, Piknik, Pepperoni, Sebze, Akdeniz, Karışık, Caesars, Acımasız Tavuklu, Caesars Italiano çeşitlerinde geçerli.  gnçtrkcll’liler hem restoranlarda hem evlere serviste (444 52 44) bu kampanyadan faydalanabiliyorlar. Kampanyadan yararlanmak için SFR7 yazarak 2222’ye SMS atmak ve 0,4 TL olarak ücretlendirilen şifreyi almak gerekiyor.

Efsanevi sinema kampanyası: 1 bilet alana, 1 bilet hediye

gnçtrkcll’in en uzun soluklu ve en çok ilgi gören kampanyalarından olan sinema kampanyası da devam ediyor. Pazartesi ve perşembe günleri gnçtrkcll’liler 1 bilet aldığında 1 bilete bedava sahip oluyor. Bunun için SFR1 yazarak, 2222’ye mesaj göndermek ve 0,4 TL karşılığında şifre almak yeterli oluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.