Mobil

Gnctrkcll’liler kazanmaya devam ediyor

2,4 milyon gnçtrkcll’li 2012’de 33,7 milyon TL avantaj elde etti

Gnctrkcll’liler kazanmaya devam ediyor

gnctrkcll, gençlerin bütçesinde en önemli harcama kalemleri olan yeme-içme, giyim ve eğlence gibi alanlarda markalarla 76 işbirliği gerçekleştirdi. 2012 yılı boyunca düzenlenen kampanyalardan faydalanan 2,4 milyon genç, toplamda 33,7 milyon TL tasarruf sağladı.

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnctrkcll, marka işbirlikleriyle gençlerin bütçesine destek olmaya devam ediyor. 2005 yılından bu yana gençlere sürpriz teklifler, özel kampanyalar, fırsatlar ve çeşitli etkinlikler sunarak GSM hizmetleri dışındaki alanlarda da her zaman gençlerin yanındaki yerini koruyan gnctrkcll, geçtiğimiz yılda da kazandırdı.

İletişim ihtiyaçlarının yanı sıra yeme-içme, giyim ve eğlence gibi pek çok alanda gençlere faydalar sağlayan gnctrkcll, sadece 2012 yılında gerçekleştirdiği 76 kampanya ile 2,4 milyon gence 33,7 milyon TL tasarruf imkânı yarattı. En çok kampanya, 41 işbirliği ile eğlence alanında düzenlenirken onu 18 kampanya ile özel günlere yönelik teklifler, 11 kampanya ile giyim ve 6 kampanya ile yeme-içme izledi. Gençlerin kazandıkları avantajlara bakıldığında ilk üç sırayı 16 milyon TL ile eğlence, 14 milyon TL ile yeme-içme, 3,4 milyon TL ile giyim aldı. Kampanyalara en çok Mart, Kasım ve Şubat aylarında katılan gençler, en fazla tasarrufu da bu aylarda elde etti.

1359885059_burak-sevilengul.jpg“Beklentileri de aşan avantaj sağladık”

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “12 milyonluk bir gençlik kulübü olarak 2012 yılında da gençlerle olan sıkı bağımızı sürdürdük. Temsilcilik sistemine geçerek gnctrkcll'de yönetimi gençlere devretmemiz, onların gerçek ihtiyaç ve isteklerini doğru olarak tespit etmemizi ve böylece beklentilerimizin de üzerinde sonuçlara ulaşmamızı sağladı. 2012 yılının başında gnctrkcll kampanyalarından yararlanacak 2 milyon gencin 20 milyon TL fayda sağlayacağını öngörürken, 2,4 milyon gencimizin 33,7 milyon TL avantaj elde etmesine imkân tanımanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Sevilengül, bu yıl marka işbirliklerini iletişim ve iletişim dışındaki ayrıcalıkları bir araya getiren daha bütünsel bir yaklaşımla ele alacaklarını ve kişiselleştirilmiş kurgulara ağırlık vereceklerini de sözlerine ekledi.

365 gün indirim

gnctrkcll; Little Caesars, Kahve Dünyası, Little Big, Sony ve Cinemaximum ile kurduğu stratejik ortaklıklarla indirimleri 365 güne yaydı.  “Kahve Dünyası’nda Kariyer Sohbetleri” gibi gençlere katkı sağlayan etkinlikler, “Açık Hava Sinema Konserlerinde Pizza Hediyesi” gibi sürprizler ve Üniversite Bahar Şenliklerinde Sony PlayStation Alanı gibi gençlere ulaşan ortak kurgularla gençlerle kurulan bağ daha da güçlendi.

Yorumlar
gec kardesim gec bunlari
paa ha li si niz !!
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.