Mobil

Google AdWords Android uygulaması yayınlandı

Google AdWords kullanıcılarının faydalanabileceği uygulama şu an sadece Kanadalı kullanıcılar için indirilebilir durumda.

Google AdWords Android uygulaması yayınlandı

Google, Android kullanıcıları için Google AdWords uygulamasını yayınladı. Google AdWords Android uygulamasıyla birlikte reklam verenler, uygulama üzerinden tekliflerini ayarlayabilecek, destek alabilecek ve değişikliklerden anında haberdar olabilecek.

Yeni uygulama sayesinde reklam verenler kampanya istatistiklerini görüntüleyebilecek, güncel teklif ve bütçelerinden haberdar olabilecek ve gerçek zamanlı bildirimler alabilecek. Reklam verenler aynı zamanda uygulama aracılığıyla bir Google uzmanını arayarak kampanyalarını geliştirmek için öneriler de alabilecek.

Google AdWords kullanıcıları uygulamayı ücretsiz olarak temin edebiliyor. Ancak uygulama şu an sadece Kanadalı reklam verenleri için hizmette. Google'ın çok yakında destek sunacağı ülkeleri genişletmesi bekleniyor. 

Google AdWords Android uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz. 

Google AdWors ekran görüntüleri; 

1424432362_1.png1424432368_2.png1424432373_3.png1424432378_4.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.